Sektor finansowy podąża za nowymi rozwiązaniami technologicznymi, proponując oferty niewymagające wychodzenia z domu. Zastanawiasz się czy pożyczki na raty miesięczne przez internet to dobry wybór, jeśli wpadłeś w tarapaty finansowe lub potrzebujesz szybkiej gotówki na spełnienie długo odkładanych planów? Sprawdź, jakie zalety powinny charakteryzować ten produkt finansowy i dowiedz się, która firma pozabankowa je zapewnia.

 

1. Bezpieczeństwo przede wszystkim

Internet to nieograniczone źródło informacji i przepływu danych – niestety, łatwo o niechcianą utratę prywatności oraz poufnych dokumentów. Przedsiębiorstwo pozabankowe powinna wyróżniać dbałość o zabezpieczenie interesów klienta, a także zrozumiały i prosty język umowy pozbawiony kruczków prawnych czy ukrytych kosztów. Warto również podkreślić, że instytucje pozabankowe podlegają pod ustawę o Kredycie Konsumenckim, a od marca 2016 roku również pod tzw. ustawę antylichwiarską.

 

2. Pożyczki na raty miesięczne przez internet lepsze niż chwilówka

Pożyczki ratalne charakteryzują się tym, że można pożyczać dużo i na długo. Niska kwota raty zadłużenia pozwala prowadzić komfortowe życie, bez strachu o opóźnienia w spłacie czy nadmierne obciążenie dla portfela. Długi okres spłaty umożliwia również sięgnięcie po większą kwotę pomocy.

 

3. Decyzję kredytową otrzymasz nawet w ten sam dzień

Wnioskowanie o pożyczkę na raty miesięczne przez internet nie powinno wiązać się z koniecznością wyjścia z domu. W odróżnieniu od banków instytucje pozabankowe obowiązują przepisy, które umożliwiają zawarcie umowy przez telefon lub za pośrednictwem kuriera, który dostarczy odpowiednie dokumenty pod drzwi klienta. Natychmiastowy przelew gotówki w kryzysowej sytuacji jest możliwy.

 

Szukasz najlepszej oferty pożyczki na raty miesięczne przez internet?

Chcesz znaleźć najlepszą ofertę pożyczki na raty miesięczne przez internet? Sięgnij po bezpieczny produkt z długim okresem spłaty i niską ratą, wówczas bez trudu włączysz go w domowy budżet. Kryteria te spełnia pożyczka na raty miesięczne przez internet oferowana przez firmę TAKTO Finanse. Maksymalna kwota zadłużenia może wynosić nawet 10 000 zł, które pożyczkodawca rozłoży na 40 wygodnych do spłacenia rat. Jakie kryteria trzeba spełniać? Wystarczy, że nie widniejesz na listach dłużników, a Twój miesięczny dochód wynosi minimum 500 zł. Z przedsiębiorstwem TAKTO Finanse możesz czuć się bezpiecznie – odznacza je tytuł Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy, a także Certyfikat Audytu Etycznego.

Czytaj także  Finansowanie zakupów dla małych firm: Jakie opcje są dostępne?

Potrzebujesz pożyczki na raty miesięczne przez internet? Wejdź na stronę TAKTO Finanse i skontaktuj się z doświadczonym doradcą finansowym, który chętnie odpowie na wszystkie pytania. Środki pojawią się na Twoim koncie już tego samego dnia – nawet w 15 minut po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pomoc finansową.