Z całą pewnością można stwierdzić, że w obecnych czasach każda osoba powinna posiadać swoje własne konto bankowe. Dotyczy to również w dużej mierze studentów. Jednak oferta banków jest bardzo zróżnicowana w kwestii kont oferowanych dla młodych osób. Warto dowiedzieć się więcej na temat jak najbardziej korzystnego wyboru konta bankowego dla studenta.

Nest Bank

W obecnych czasach bardzo wiele banków posiada w ofercie taki produkt jak konto bankowe dla studenta. Wśród nich można również wymienić Nest Bank, który z całą pewnością będzie bardzo korzystnym rozwiązaniem dla wielu osób. Dlatego warto się nad nim w szczególny sposób zastanowić. Jest to jedyne na rynku konto, które jest bezwarunkowo darmowe. Dlatego jest to bardzo konkurencyjna oferta w porównaniu do innych banków, które są obecne na polskim rynku. Nest Bank nie jest dużym bankiem, jednak jest wysoko wyspecjalizowany w obsłudze mikroprzedsiębiorców, także rodzin.

Opłaty za konto

Przed podjęciem decyzji o założeniu konkretnego konta w banku warto przeanalizować wszystkie opłaty, jakie będzie się za nie ponosić. W tym przypadku bardzo dobrym wyborem będzie Nest Bank, ponieważ nie pobiera on żadnych opłat za prowadzenie konta, co jest bardzo korzystne. Oprócz tego nie wykonuje się również żadnych opłat za realizowanie przelewów czy też za kartę debetową, z której się na co dzień korzysta. Dodatkowo bez opłat są również wypłaty z bankomatów w kraju. Jest to bardzo korzystne konto bankowe dla studenta, ponieważ nie są za nie pobierane żadne opłaty.

Oprocentowanie

Studenckie konto bankowe, które jest założone w Nest Banku jest również idealnym miejscem do przechowywania swoich oszczędności. Najlepszym wyborem z całą pewnością będą lokaty, jednak z powodzeniem można również korzystać po prostu ze zwykłego konta oszczędnościowego. Na pewno będzie to bardzo opłacalne rozwiązanie dla wielu osób. Najlepsze oferty przedstawiane są nowym klientom, dlatego założenie konta w Nest Banku na pewno będzie dla nich idealnym pomysłem.

Czytaj także  Inteligentna produkcja – postaw na usprawnione procesy produkcyjne

Aplikacja mobilna

Nest Bank w swojej ofercie posiada również bardzo korzystną w działaniu aplikację mobilną, której chętnie używają osoby w różnym wieku, a w szczególności osoby młode. W aplikacji tego rodzaju można znaleźć szereg różnego rodzaju usług, dzięki którym korzystanie z konta w banku będzie bardzo ułatwione. Jest to kolejny pozytywny aspekt założenia konta w Nest Banku przez osobę młodą, jaką jest zazwyczaj student. Warto wziąć pod uwagę ten aspekt techniczny podczas wyboru jak najlepszego konta bankowego dla siebie.

Promocje

W Nest Banku można również spotkać szereg różnego rodzaju promocji, które są oferowane klientom banku. Wśród nich można na przykład wymienić bardzo atrakcyjne oprocentowanie lokat, które z całą pewnością będzie dość korzystne dla wielu osób, które decydują się na założenie swojego pierwszego konta. Pierwsza lokata w Nest Banku ma oprocentowanie sięgające czterech procent.